Blog > Komentarze do wpisu
Walentynkowe kartki

  Przed Walentynkami  broniłam się długo, podobnie jak przed własnoręcznym wykonywaniem kartek. Jest to jednak bardzo sympatyczne święto, a przygotowanie kartki na tę okazję to wielka przyjemność. 

  Najbardziej lubię kartki haftowane krzyżykami, są one jednak dość pracochłonne, dlatego kiedy już sama przycięłam pierwszy kartonik, wkleiłam haft, a efekt mnie zadowolił, postanowiłam spróbować i innych technik karteczkowych. Na szczegółne okazje i szczególnym osobom robię kartki xxx, ale ze zdziwieniem stwierdziałam, że wsród  walentynkowych nie mam takich.

  W tym roku do Walentynek się nie przygotowałam, dlatego wyciągnęłam z albumu kartki z lat ubiegłych, aby serduszkowy motyw pojawił się na moim blogu.

walentynkowe kartki

  Kartki zrobiłam różnymi metodami, górne to małe patchworki, potem hardangerowe serduszko i frywolitka. Pamiętam, że to była taka radosna działalność, zaraz po tym jak nauczyłam się trzymać czółenka, ale jest to też sposób na wykorzystanie końcówek nici. Bardzo lubię takie małe motywy.

  serca

  Jeszcze serca wykonane haftem matematycznym ( pick point, haft na kartonie ). Dopiero niedawno dałam się namówić na ten haft, ale to zupełnie inna historia.

  Mam nadzieję, że wszyscy dzisiejszy dzień zaliczymy do bardzo miłych, serduszka  będą nam towarzyszyć w każdej sytuacji.

sobota, 14 lutego 2009, krzysia-s

Polecane wpisy

  • Przenosiny

    Znikło sporo zdjęć, zostały usunięte z serwera. Zbyt wiele czasu zajmie mi ich uzupełnienie, poza tym, tutaj bardzo wolno przewijają się strony i wyświetlają zd

  • Serca

    W moim ogólnorobótkowym blogu pisałam o spiskowym patchworku dla Smyka przygotowałam cztery hardangerowe serca na narożniki. Zaprojektowałam je sama, co nie j

  • Przepraszam i bardzo proszę

    Bardzo przepraszam, nie ustawiłam powiadamiania o nowych komentarzach e-mailem i chyba przegapiłam niektóre prośby o wysłanie schematu. Dziś dopiero zauważyłam

Komentarze
ann_margaret
2009/02/14 14:04:23
Śliczne kartki na dzisiejszy dzień:) Niesamowity jest ten haft matematyczny, masz więcej prac w tej technice?
Pozdrawiam!
-
2009/02/15 10:02:14
Ann_margaret dziękuję :) matematycznym zrobiłam kilka bożonarodzeniowych
krzysia.multiply.com/photos/album/95/95, mam w planach coś na najbliższe święta, pokażę je tutaj.